ویرایش SOP |‌ نگارش SOP | سفارش نوشتن sop

هزینه نگارش و ویرایش SOP انگیزه نامه: 750/000 تومان می باشد که در انتهای این فرم می بایست پرداخت گردد

در صورت نیاز دو بار حق ادیت وجود دارد

پیگیری های لازم برای نگارش اختصاصی نامه مکاتباتی شما، بعد از تکمیل ثبت سفارش از طریق کارشناس همیاراپلای انجام میشود و ساختار اطلاعات بر اساس مقصد و هدف شما چیده میشود.

صفحه 1 از 3

سفارش نوشتن sop | سفارش نوشتن انگیزه

انگیزه نامه یا SOP سندی یک تا دو صفحه ای است که برای توصیف شما به عنوان یک کاندیدای مناسب برای یک موقعیت خاص استفاده می شود که معمولاً به رزومه شما پیوست می شود. یکی از دلایلی که هموار تاکید داریم در نوشتن انگیزه نامه، ناآشنایی دانشجویان ایرانی با ان است. زیرا فرایند اخذ پذیرش تحصیلی در ایران بر پایه کنکور سراسری وضع شده است و نگارش انگیزه نامه در بین دانشجویان مرسوم نیست. این در حالی است که در دانشگاه های سراسر دنیا بویژه آمریکا، کانادا و اتحادیه اروپا اساتید و کمیته پذیرش مایلند بدانند که چرا تصمیم دارید چند سال از بهترین سال های زندگی خود را صرف رشته مورد نظرتان کنید. از این رو است که گاهی افراد انگیزه نامه SOP را شاید با اسناد دیگری مانند کاولتر و بیانیه شخصی اشتباه بگیرند. انگیزه نامه را نباید با کاورلتر اشتباه گرفت.

هدف کاورلتر مشخص کردن و مطابقت اطلاعات خاص رزومه با پوزیشن مورد نظر است. بطور کلی کاورلتر به نوعی معرفی رزومه شما برای یک پوزیشن است اما یک انگیزه نامه SOP به عنوان چشم اندازه ها و اهداف برای پذیرش در یک موقعیت نوشته می شود. به همین خاطر است که تاکید می کنیم که حتما در نوشتن متن انگیزه نامه بایستی از فردی که در این زمینه تجربه و تخصص دارد راهنمایی و کمک بگیرید. چون هنوز برای بسیاری از افراد حدود و مرز بین متن انگیز نامه یا SOP با متن اسناد دیگری مانند کاورلتر و یا بیانیه شخصی مشخص نیست.

حتما در نگارش انگیزه نامه SOP خود دقت و زمان کافی را بگذرانید؛ چون نگیزه نامه یکی از اسناد مهم و تاثیر گذار برای اپلای است که سهل انگاری در نوشتن و نگارش انگیزه نامه SOP قطعا موجب ریجکت شما خواهد شد. از این رو ما توصیه می کنیم حتی اگر شما متن انگیزنامه خود را نوشته اید، حتما برای بازبینی و ویرایش انگیزه نامه آن را به شخصی دیگر نشان دهید.

درکنار سایر خدمات ما، مجموعه همیار اپلای نیز با داشتن کارشناسانی که چندین سال در حیطه اپلای و مکاتبه فعالیت داشته اند آماده خدمت رسانی به شما عزیزان در نگارش انگیزه نامه و یا ویرایش SOP شما می باشد.  در زیر می توانید فرم سفارش نوشتن انگیزه نامه را پر کرده و تضمین مجموعه همیار اپلای را از لحاظ کیفیت و قیمت را به همراه داشته باشید.

ویرایش SOP| ویرایش انگیزه نامه

ویرایش sop | انگیزه نامه یا SOP یکی از مدارک ضروری برای دریافت پذیرش و اپلای تحصیلی است. متقاضی بایستی در یک متن تک صفحه ای پاسخگوی پرسش های کمیته پذیرش در یک مصاحبه غیر حضوری باشد و استادان مرتبط را مجاب کند که به گزینه مناسبی برای فرصت تحصیلی هستند. شیوه تدوین انگیزه نامه می تواند یکی از معیارهایی باشد که استادان، مهارت نگارش لاتین و همچنین علاقه و توانایی شما به رشته مورد نظر را ارزیابی کنند.

بر همین اساس، کارشناسان همیار اپلای با بررسی رزومه شما و شرایط کارفرما سعی در تدوین یک انگیزه نامه (SOP) اختصاصی برای شما هستند. در این صفحه شما می توانید با در اختیار گذاشتن رزومه خود و اطلاعاتی از کارفرما (برای مثال لینک رشته تحصیلی در دانشگاهی که قصد اپلای دارید)، نگارش و یا ویرایش انگیزه نامه خود را به ما بسپارید و متنی سلیس و جذاب با نازلترین قیمت دریافت نمائید.

پیشنهاد: گروه تلگرام اپلای

ویرایش SOP | نگارش SOP | ویرایش انگیزه نامه | نگارش انگیزه نامه | کی از مدارک اولیه ای که برای دریافت پذیرش و اپلای تحصیلی مورد نیاز است تا بتوانیم دانشگاه

کلیه حقوق و امتیازات این وبسایت متعلق به مجموعه همیاراپلای می‌باشد

مشاوره: 09120269404