سفارش نگارش و ویرایش

سفارش نگارش و ویرایش

 1. نگارش کاورلتر

  برای نگارش کاورلتر، لطفا اطلاعات مرتبط با رزومه خود و سایر مستندات را برای ما ارسال نمائید.

  سفارش نگارش کاورلتر

 2. نگارش انگیزه نامه - SOP

  لطفا برای دریافت انگیزه نامه یا SOP برای اخذ پذیرش (تحصیلی یا کاری)، رزومه خود و سایر مستندات را برای دریافت با کیفیت ترین کار ارسال کنید.

  سفارش نگارش

 3. نگارش CV

  لطفا برای ویراش یا نگارش رزومه تحصیلی (CV) یا کاری، سفارش خود را از طریق گزینه ذیل ثبت کنید.

  سفارش نگارش رزومه (CV)

 4. نگارش توصیه نامه

  برای نگارش و یا ویرایش متنی سلیس و زیبا برای توصیه نامه، به ما افتخار همراهی دهید.

  سفارش توصیه نامه

 5. نگارش و ویرایش مقاله

  برای ویرایش تخصصی مقالات و همچنین دریافت مشاوره جهت تعیین مجله مرتبط با پژوهش خود از طریق گزینه ذیل اقدام کنید.

  سفارش نگارش مقاله

 6. ترجمه متون علمی

  لطفا متن انگلیسی خود را برای ترجمه تفسیری و یا تحت اللفظی با کیفیت عالی ظرف کوتاه ترین زمان از طریق گزینه ذیل ارسال کنید.

  سفارش نگارش متون علمی

سفارش اپلایسفارش اخذ پذیرش و ثبت نام

 1. ثبت درخواست اخذ پذیرش

  مایه افتخار ماست که در اخذ پذیرش تحصیلی، فرصت مطالعاتی، کاری و پژوهشگری همراه شما باشیم.

  سفارش اخذ پذیرش

 2. ثبت نام مدرسه تابستانه

  با ثبت اطلاعات خود به ما افتخار مشارکت در بهترین مدارس تابستانی بین المللی (متناسب با زمینه مورد علاقه خود) دهید.

  ثبت نامه مدرسه تابستانی

سفارش وب سایت شخصیسفارش طراحی

 1. طراحی وب سایت شخصی

  لطفا از گزینه ذیل برای طراحی وب سایت شخصی و یا سازمانی خود اقدام کنید تا گامی سازنده در راستای معرفی خود یا سازمانتان بردارید.

  سفارش طراحی سایت شخصی

 2. طراحی سربرگ

  لطفا برای طراحی سربرگ و همچنین پوستر برای ارائه مطالب علمی پژوهشی در کنفرانس ها به ما اعتماد کنید.

  سفارش طراحی سربرگ

سفارش همیار اپلای

کسب رضایت و اعتماد شما مایه افتخار مجموعه همیار اپلای است. با ثبت سفارش هر یک از خدمات مورد نظر خود از انجام کار با بالاترین کیفیت ظرف کوتاه ترین زمان اطمینان حاصل یابید. ما مفتخر به ارائه سه دسته خدمات اخذ پذیرش یا ثبت نام، طراحی و ویراستاری هستیم.

خدمات اخذ پذیرش | خدمات ثبت نام

اخذ پذیرش تحصیلی، فرصت مطالعاتی، کاری و پژوهشگری و همچنین ثبت نام مدارس تابستانی (برای تمامی گروه های سنی) از جمله خدماتی است که توسط مجموعه همیار اپلای به متقاضیات گرامی ارائه می‌شود. در این راستا مجموعه همیار اپلای از کارشناسان زبده متناسب با زمینه تحصیلی یا تخصصی شما بهره می‌برد تا بتواند شرایط تحصیل یا همکاری شما با بهترین سازمان را فراهم نماید.

ثبت سفارش اپلای | سفارش sop | سفارش cv | سفارش کاورلتر | سفارش انگیزه نامه

خدمات طراحی | وب سایت شخصی | چکیده انتزاعی | سربرگ و پوستر

طراحی وب سایت شخصی و یا سازمانی برای معرفی خود یا سازمانتان به بهترین شکل ممکن یکی از گام های اساسی و ضروری در راستای ایجاد تعامل سازنده با سایر نهادهای ملی و بین المللی است. شما می توانید با ساخت یک وب سایت، دیگران را از تخصص خود مطلع سازید و خدمات خود را به شکل همکاری یا قراردادی ارائه نمائید. بدون شک امکان ایجاد یک قرارداد همکاری یا تحصیلی بدون شناخت دو طرف از یکدیگر ممکن نخواهد بود و یک وب سایت روش نوین در معرفی مستند شما است.

محتوای وب سایت یا هر صفحه در فضای مجازی نیز بایستی به شکلی موثر و گیرا ارائه شود تا در مخاطب شما حس علاقه مندی و ادامه همکاری با شما ایجاد کند. برای مثال بسیاری از انتشارات بزرگ دنیا همانند الزویر برای چاپ مقالات از نویسنده درخواست تدوین یک چکیده انتزاعی (Graphical abstract) دارند. چرا که ارائه مختصر و مفید از کل پژوهش خود در یک طرح زیبا و گیرا باعث می شود، سایر پژوهشگران مقاله شما را بخرند و یا علاقه مند به مطالعه دقیق پژوهش شما باشند. این به نوبه خود باعث می شود از میان هزاران مقاله مشابه با بالابردن تعداد بازدید خود، میزان استناد خود را بالا ببرید.

طراحی سربرگ و همچنین پوستر برای ارائه مطالب علمی پژوهشی در کنفرانس ها و یا صفحات اجتماعی امروزه تبدیل به یک ضرورت برای پژوهشگران شده است. یک ارائه ضعیف می تواند از ارزش کار شما به شدت بکاهد و همین طور بالاعکس یک ارائه قوی می تواند ارزش کار را دوچندان کند. با توجه به اینکه اکثر پژوهشگران به شدت از لحاظ زمانی در تنگنا هستند و فرصت طراحی یک پوستر شکیل از دستاورد پژوهشی خود ندارند، کارشناسان همیار اپلای کنار شما هستند تا خدمات ارزنده خود را به شما در تدوین مطالب و ارائه موثر دستاوردهای گرانبهایتان بدهند.

خدمات ویراستاری | نگارش و ویرایش SOP | نگارش رزومه و CV | نگارش و ویرایش متون علمی | نگارش انگیزه نامه

کارشناسان همیاراپلای مفتخر به ارائه خدمات جانبی اخذ پذیرش همانند نگارش و ویرایش انگیزه نامه یا SOP، ویرایش رزومه و CV، نگارش توصیه نامه و همچنین سایر نامه‌های مکاتباتی هستند. در اهمیت هر یک از این مدارک در اخذ پذیرش همین نکته بس که برای بسیاری از دانشگاه های اروپایی، ارسال این اطلاعات جز فایل های ضروری برای اخذ پذیرش است ولی اطلاعاتی همانند لیست مقالات و یا حتی مدارک زبان جز اطلاعات کمکی است.

نگارش درست و ویراستاری متون علمی همانند مقاله، پتنت و گزارش‌های پژوهشی تاثیر بسزایی در چاپ و استناد دهی کارهای پژوهشی دارد. کارشناسان همیار اپلای با تجربه فراوان در زمینه داوری مقالات متعدد مفتخر به ارائه خدمات ویراستاری تخصصی هستند. همچنین اعضای ما می‌توانند به شما در راستای نگارش دستاوردهای پژوهشی و ارائه موثر به جامعه علمی یاری نمایند.

ثبت سفارش اپلای | سفارش sop | سفارش cv | سفارش کاورلتر | سفارش انگیزه نامه

مشاوره: 09352351842