خدمات همیار اپلای

خدمات همیار اپلای

 گروه همیار اپلای از کارشناسان داخل و خارج از ایران تشکیل شده و مفتخر به ارائه خدمات در زمینه های گرفتن پذیرش تحصیلی، ویراستاری و ترجمه متون علمی، نگارش نامه های اداری و کارهای مرتبط با ثبت حقوق مالکیت فکری است. مجموعه همیار اپلای همچنین مفتخر به ارائه تمامی خدمات مرتبط با پذیرش تحصیلی و کاری همانند ارزیابی مراکز پژوهشی، نگارش و ویرایش کاورلتر، انگیزه نامه، توصیه نامه و رزومه تحصیلی و کاری است.

طراحی و تولید محتوای سایت شخصی جهت نمایش رزومه

از دیگر خدمات موسسه همیاراپلای می توان به طراحی و تولید محتوای وب سایت شخصی شما عزیزان اشاره کرد. بدون شک ارائه موثر خود و یا سازمانتان می تواند تاثیر چشمگیری در معرفی شما به سایر پژوهشگران و سازمان های سرتاسر دنیا داشته باشد. در اهمیت این موضوع همین بس که شرکت های بزرگ دنیا همانند ResearchGate GmbH، Elsevier و Google با فراهم آوردن شرایط ایجاد صفحات شخصی همانند مندلی، ریسرچ گیت و گوگل اسکولار سعی در ایجاد شبکه های موثر بین پژوهشگران سراسر دنیا دارد.

خدمات مدرسه تابستانی

علاوه بر معرفی شما در فضای مجازی یکی از گام های موثر برای آشنایی با آخرین فناوری های روز دنیا و ایجاد شبکه های اجتماعی با پژوهشگران، شرکت در مدارس تابستانی است که حول یک موضوع تخصصی در بازه های کوتاه مدت برگزار می شود. لذا همیار اپلای مفتخر به گرفتن نمایندگی برخی مدارس تابستانی سرتاسر دنیا است تا بتواند کمک شایانی به پژوهشگران در راستای ایجاد تعامل سازنده با مراکز پژوهشی متعدد سرار دنیا، کسب مهارت های تخصصی در رشته های دانشگاهی و همچنین زبان های خارجی (انگلیسی، آلمانی، فرانسه و غیره) نماید.

خدمات اپلای | خدمات اخذ پذیرش

انجام فرآیند اپلای

انجام صفر تا صد فرآیند اپلای به همراه مشاوره گام به گام …

مدرسه تابستانی

مکاتبه رسمی با اساتید در دانشگاه های بین المللی

نگارش رزومه (CV)

نگارش تخصصی رزومه یا ویراستاری آن با رعایت اصول رزومه نویسی

نگارش انگیزه نامه

نگارش تخصصی انگیزه نامه (SOP) و ویراستاری آن

نگارش و ویرایش متون علمی

نگارش و ویرایش پتنت، مقاله و طرح تحقیقاتی

نگارش و ویرایش توصیه نامه

نگارش تخصصی توصیه نامه یا ویراستاری اصولی

نگارش نامه های اداری

نگارش نامه های اداری و کارهای مرتبط با ثبت حقوق مالکیت فکری

ترجمه متون

ترجمه تخصصی مقالات، پتنت و کتاب و سایر متون

 

مشاوره: 09352351842