سفارش نگارش کاورلتر

هزینه سفارش نگارش کاورلتر: 850.000 تومان میباشد که در انتهای این فرم می بایست پرداخت گردد

پیگیری های لازم برای نگارش اختصاصی نامه مکاتباتی شما، بعد از تکمیل ثبت سفارش از طریق کارشناس همیاراپلای انجام میشود و ساختار اطلاعات بر اساس مقصد و هدف شما چیده میشود.

سفارش نگارش کاورلتر

سفارش نگارش کاورلتر

سفارش نگارش کاورلتر | کاورلتر یکی از مدارک مهم برای اخذ پذیرش تحصیلی در فرآیند اپلای است که هر شخصی خواه ناخواه با آن در زمان اپلای موجه می شود. علاوه کاربرد کاورلتر در اپلای، در فرآیند سابمیت کردن مقاله نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

در فرآیند اپلای، کاورلتر نامه ای است که قابلیت‎های یک اپلیکنت را بر اساس پیشینه تحصیلی وی همراه با اظهاراتی درمورد مناسب بودن وی برای یک موقعیت تحصیلی می باشد. اکثر اطلاعات ارائه شده در متن کاورلتر، مشابه با رزومه تحصیلی یا CV است و تنها تفاوت آنها این است از لحاظ ساختاری کاولتر برخلاف رزومه، به صورت تفصیلی است. تفاوت بعدی کاورلتر و رزومه در هدف آن است. هدف از نگارش کاورلتر این است که با ارائه یک سری اظهارات کمیته پذیرش را قانع کنیم که برای موقعیتی که قصد اپلای آن را داریم فردی مناسب و واجد شرایط هستیم.

اگر به ترتیب تهیه مدارک؛ کاورلتر، رزومه تحصیلی، توصیه نامه، مقاله و سایر موارد برای اپلای توجه کنیم خواهیم دید که کاورلتر در صدر این فهرست قرار دارد.  در اینجاست که تقش پررنگ کاورلتر مشخص می‌شود. ازآنجایی که در پذیرش های تحصیلی تعداد درخواست ها به مراتب بسیار زیاد است، مراحل اولیه در فرآیند اپلای از اهمیت بالاتری در پذیرش و یا عدم پذیرش متقاضی دارد. از این رو اگر مدارک مربوطه از کیفیت لازم برخوردار نباشند و یا از کوچک‌ترین نقص و یا عدم جذابیتی برخوردارباشند، قطعا باعث حذف متقاضی از ادامه فرآیند اپلای خواهد شد.

راهنمای ارسال مقاله برای مجلات بین المللی | لیست دانشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت | زمان ایمیل زدن به اساتید

 بنابراین چون کاورلتر در مراحل اولیه اپلای بررسی می شود، گامی حیاتی در بررسی صلاحیت متقاضیان است  و بدون شک یک مرحله فیلترینگ متقاضیان در این مرحله رخ می دهد. از این رو با نگارش یک کاورلتر استاندارد و مناسب، قطعا شانس متقاضیان در باقی ماندن روند پذیرش افزایش می‌یابد.

اما زمانی که قصد سابمیت کردن مقاله ای را نیز داشته باشیم، قطعا بایستی همراه با مقاله خود، کاورلتر آنها را نیز ارسال نماییم. هدف از ارسال کاورلتر در این قسمت، تشریح محتویات سند و ایجاد انگیزه در داوران می باشد. نگارش کاورلتر کاورلتر یک فرصت به شما می دهد تا به سردبیر مجله نشان دهید که تحقیق شما، جدید و نوع است  که باید در یک مجله چاپ گردد. از این رو با یک کاور لتر روشن و مشخص می توان شانس بازبینی مقاله را افزایش داد.

پستداک | تحصیل رایگان دانشگاهی | سیستم تبدیل واحد درسی | مدرک زبان برای اپلای | مهاجرت دانشجویی | مکاتبه با اساتید

سفارش نگارش کاورلتر

کلیه حقوق و امتیازات این وبسایت متعلق به مجموعه همیاراپلای می‌باشد

مشاوره: 09120269404