ویرایش کاورلتر | کاورلتر برای اپلای | نوشتن کاورلتر

نوشتن کاورلتر

کاور لتر برای اپلای | نوشتن کاورلتر

ویرایش کاورلتر | کاورلتر برای اپلای | نوشتن کاورلتر | نامه پوششی یا کاورلتر را می توان به دو دسته کلی کاورلتر برای انتشار یک دستاورد علمی پژوهشی و کاورلتر برای اخذ پذیرش از یک سازمان تقسیم نمود.

کاورلتر برای انتشار فعالیت پژوهشی

دسته نخست کاورلتر برای انتشار فعالیت پژوهشی به شکل کتاب، مقاله، اختراع و یا حتی کنفرانس است. شما برای معرفی فعالیت خود به سردبیر یک نشریه و رئیس یک همایش نیاز به نگارش یک کاورلتر (نامه پوششی) دارید. این نامه به طور معمول حدود 200 کلمه است و زمینه پژوهشی شما و اهمیتش را برای مخاطب آشکار می سازد. بدین شکل مخاطب شما می تواند بهترین داور را برای بررسی پرونده شما انتخاب نماید و همچنین پیشنهاد سازنده برای چاپ یا عدم انتشار دستاورد علمی – پژوهشی شما داشته باشد. برای مثال، سردبیر مجله می تواند با خواندن کاورلتر شما آگاهی کافی از کل کار شما بدست آورد و در مورد بررسی بیشتر پرونده شما قضاوت درست داشته باشد. اهمیت انتخاب درست مجله و داور از طرف سردبیر مجله تاثیر بسزایی بر ارجاع دهی آتی کار شما دارد.

مطلب مرتبط: ویرایش cv

کاورلتر برای اخذ پذیرش تحصیلی

دسته دوم کاورلتر برای اخذ پذیرش تحصیلی یا کاری است که به نوعی انگیزه شما برای انجام کار را نشان می دهد. این نامه پوششی (کاور لتر) ابزار مفیدی برای معرفی خود، فعالیت­ ها و تقاضایتان از سازمانی است که شما برای اخذ پذیرش (تحصیلی یا کاری) اقدام نمودید. با خواندن این نامه، مخاطب شما بایستی یک دید کلی از رزومه شما و چرایی انتخاب شما برای فرصت شغلی و کاری مورد نظر پیدا کند. برخلاف رزومه که بیشتر پیشینه کاری و تحصیلی شما را بیان می­ کند، یک کاورلتر موفق بیشتر بازگو کننده شخصیت شماست. در واقع کاورلتر بایستی به مخاطب شما انگیزه کافی بدهد تا یک مصاحبه حضوری با شما داشته باشد و یا اینکه با پذیرش شما برای فرصت مورد نظر توانایی شما را بیازماید. نوشتن یک کاور لتر موفق نبایستی از یک الگوی خاص تبعیت کند بلکه بایستی کاملا منحصر به فرد باشد تا شما را از سایرین متمایز سازد. اما در عین حال بیشتر کاورلترهای موفق ساختار کلی ذیل را رعایت می کنند:

ساختار کاورلتر استاندارد

  1. با یک مقدمه زیبا و به ذهن سپردنی شروع می شوند.
  2. دارای مثال­ های سازمان یافته از علایق و کارهای شما و استراتژی های شما در حل مشکلات است.
  3. با یک جمع بندی نهایی و یک انگیزش در مخاطب برای مطالعه دقیق رزومه شما پایان می یابد.

کارشناسان گروه همیار اپلای گرد هم آمده اند تا با نگارش کاورلتر و همچنین ارائه مشاوره های سازنده شما را به بهترین شکل ممکن به مخاطبتان معرفی نمایند. هدف ما در این راه این است که ارزش واقعی رزومه و همچنین مهارت تخصصی شما به کارفرمایتان نشان داده شود.

ویرایش کاورلتر

روال نگارش و یا ویرایش کاورلتر

  1. بارگزاری فایل رزومه و یا نسخه اولیه کاورلتر (پیش از اصلاح)
  2. ارائه توضیحات در خصوص فرصت تحصیلی و کاری مورد نظر شما
  3. در صورت بارگزاری و ثبت موفقیت آمیز سفارش، ایمیل تائیدیه برای شما ارسال می­ شود (امکان دارد این ایمیل به بخش Spam در سرویس ایمیل شما فرستاده شود).
  4. ثبت سفارش با پرداخت 30% هزینه کل کار
  5. تهیه و ارسال کاورلتر به طور معمول ظرف 72 ساعت
 

برآورد هزینه کاورلتر

هزینه نگارش کاورلتر 300 هزار تومان است. برای ویرایش کاور لتر، مبلغ 100 تومان به ازای هر کلمه در نظر گرفته می شود.

حتما مطالعه کنید: نمونه کاورلتر برای اپلای

سفارش نگارش کاورلتر

ویرایش کاورلتر | کاورلتر برای اپلای | نوشتن cover letter برای اپلای

پیشنهاد: گروه تلگرام اپلای

مشاوره: 09352351842