سفارش نگارش ایمیل مکاتباتی برای اپلای

هزینه سفارش نگارش ایمیل مکاتباتی: 200/000 تومان میباشد که در انتهای این فرم می بایست پرداخت گردد

پیگیری های لازم برای نگارش اختصاصی نامه مکاتباتی شما، بعد از تکمیل ثبت سفارش از طریق کارشناس همیاراپلای انجام میشود و ساختار اطلاعات بر اساس مقصد و هدف شما چیده میشود.

صفحه 1 از 3

نگارش ایمیل مکاتباتی برای اپلای

ایمیل مکاتباتی برای اپلای | اولین و مهمترین قدم برای اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه های خارجی، مکاتبه با اساتید می باشد. ارسال ایمیل و برقراری ارتباط با اساتید به دلیل اینکه پذیرش و یا اعطای کمک هزینه مالی به دانشجویان مستقیماً به استاد در آن دانشگاه ارتباط دارد، یکی از مهمترین مراحل در روند مهاجرت تحصیلی به حساب می‌آید.  در این مکاتبه، متقاضی باید بتواند از طریق یک ایمیل مناسب و استاندارد نظر استاد را به خود جلب کند و وی را متقاعد سازد که متقاضی گزینه مناسبی برای پذیرش است.

نگارش یک ایمیل مناسب و استاندارد و قوی باعث صرفه جویی در هزینه مادی و زمانی اپلای می شود. زیرا با ارسال ایمیل به استاد مورد نظر، خواهید توانست یک تقریب درست از شانس اخذ پذیرش بدست بیاورید که با این کار حداقل در هزینه ی Application Fee و ارسال مدارک صرفه جویی خواهد شد.

متن ایمیل ارسالی برای اپلای

بنابراین متن ایمیل ارسالی باید به‌صورت استاندارد، حرفه‌ای و متکی ‌بر توانایی‌های متقاضی در انجام پژوهش باشد. متن ایمیل باید به‌گونه‌ای باشد که کاملاً اختصاصی و به‌صورت حرفه‌ای نگارش شود و به‌دوراز مشکلات گرامری و نگارشی باشد. درصورتی‌که متن ایمیل قالبی استاندارد نداشته باشد باید فرصت و استاد مورد نظر را نادیده بگیرید؛ زیرا اولین ایمیل آخرین شانس شما خواهد بود.

 از این رو در متن ایمیل پس از اینکه خود را معرفی کردید، دلیل برقراری این ارتباط را باید شرح داد. از طرف دیگر حرفه‌ای‌ترین راه ممکن نیز استفاده از مقالات و استناد به متون و ابتکارات آن مقاله است. در پایان نیز رزومه خود را به آن ایمیل پیوست می‌کنید تا اساتید پس از مطالعه متن ایمیل بتواند راجع به سوابق تحقیقاتی و توانایی‌های عملی شما بیشتر آگاه شود.

در این راستا مجموعه همیار اپلای، قادر است که در کنار سایر خدمات خود به شما متقاضیان عزیز به شما در نگارش متن ایمیل مکاتباتی و ویرایش کمک‌کند تا بتوانید در فرصت مورد علاقه خود تحصیل کنید. این قسمت از خدمات، اطلاعات شما از قبیل رزومه و انگیزه شما را به جهت همکاری با استاد مورد نظر، دریافت می کند و نگارش ایمیل را تحت نظر افراد با تجربه بر عهده می‌گیرد.

ایمیل مکاتباتی برای اپلای

زمان و نحوه تماس با استادان برای گرفتن پذیرش

کلیه حقوق و امتیازات این وبسایت متعلق به مجموعه همیاراپلای می‌باشد

مشاوره: 09120269404