مدرسه تابستانی تیمزولی

 

مدرسه تابستانی تیمز ولی-دوره ی آموزشی عالی برای کسب مهارت­های زبان انگلیس، علمی و کاربردی

 

مقدمه ای بر مدرسه تابستانی تیمزولی

مدرسه تابستانی تیمز ولی با بیش از 45 سال پیشینه آموزشی در حال برگزاری بهترین دوره­ها با کیفیتی عالی در انگلستان است. این مدرسه تابستانی تنها با معتبرترین مدارس شبانه روزی در سطح انگلستان همکاری می­کند. این مدارس دارای چند صد سال پیشینه آموزشی هستند و از به روز ترین امکانات و روش­های آموزشی بهره می برند. تمامی دوره ها با تمرکز بر فعالیت های دانشگاهی ارائه می شوند و دانش آموزان ملزم به شرکت در آزمون انتهای دوره برای دریافت گواهی پایان دوره هستند.

مدرسین دوره ها بر اساس ضوابط خاص پس از شرکت در آزمون های مختلف انتخاب می شوند. این مدرسین همگی دارای تسلط بومی به زبان انگلیسی هستند. همچنین این مدرسه تابسانی دارای مجوز تدریس زبان انگلیسی از مجلس بریتانیا و مجمع زبان آموزان جوان انگلستان است.

مدرسته تابستانی تیمزولی در میان دو مدرسه برتر در سطح انگلستان بر اساس بررسی های مجلس انگلستان است که نتایج این ارزیابی در فوریه 2018 در نشریه El Gazette به چاپ رسید.

شهرت این مدرسه در کیفیت آموزش سبب شد همه ساله میزبان دانش آموزان متعددی از کشورهای ایتالیا، چین، روسیه، فرانسه، آلمان، هند، ژاپن، عربستان سعودی، پرتغال، یونان، ترکیه، کره جنوبی و بسیاری از کشورهای دیگر باشد.

با توجه به حضور دانش آموزان بومی در رده سنی مشابه در این دوره­ها، دانش آموزان تشویق به مکالمه و انجام کارهای روزانه با استفاده از زبان بین المللی انگلیسی می­شوند.

مدارس همکار

مدارس تابستانی همکار در بهترین و مناسب ترین موقعیت­های جغرافیایی انگلستان قرار گرفته اند به طوری که دسترسی این مدارس به فرودگاه هیترولندن و همچنین بسیاری از اماکن تاریخی و گردشگری عالی است. لیست این مدارس شامل موارد ذیل می­شود:

مدرسه سن ژورژ در اسکات

این مدرسه در سال 1877 تاسیس شد و یکی از اولین دانش آموزان آن وزیر جنگ انگلستان وینستون چرچیل بوده است. این مدرسه در فاصله 5 دقیقه پیاده روی از مرکز شهر اسکات واقع شده است و تنها 10 کیلومتر با قلعه ویندرز (محل زندگی خاندان سلطنتی) فاصله دارد. مدرسه سن جورج به تازگی جایزه مجله تاتلر را برای بهترین غذای توزیع شده در مدارس سطح انگلستان از آن خود کرده است.

کالج اپسوم (Epsom College)

مدرسه اپسوم در سال 1855 میلادی با حمایت خانواده سلطنتی انگلستان تاسیس شده است. این مدرسه در محدوده­ای از مناظر زیبای طبیعی و در فاصله 15 دقیقه پیاده روی از مرکز شهر اپسوم واقع شده است. شهر اپسوم در فاصله 22 کیلومتری از مرکز شهر لندن واقع است که تنها 45 دقیقه از ایستگاه قطار یا فرودگاه هیترو و گتویک فاصله دارد.

مدرسه سن ژان در لدرهد (St John’s School, Leatherhead)

مدرسه سن ژان در لدرهد ترکیبی از بناهای تاریخی و امکانات مدرن آموزشی را در اختیار دانش­آموزانش قرار می ­دهد. این مدرسه در زمین­ها و چمنزارهای زیبایی واقع شده است می­تواند تجربه ای به یاد ماندنی را برای شما در فصل تابستان رقم بزند. لدرهد در 40 کیلومتری فرودگاه هیترو قرار گرفته است و حدود 45 دقیقه از لندن فاصله دارد. دانش آموزان این مدرسه در دو گروه سنی جونیور (8 تا 14 سال) و سینیور (14 تا 17 سال) قرار می گیرند و یک معلم ارشد به هر گروه سنی اختصاص می یابد.

مدرسه راگبی (Rugby School)

این مدرسه در سال 1567 میلادی تاسیس شد و یکی از قدیمی ترین و شناخته ترین مدارس  انگلستان است. در سال 1823، یکی از دانش آموزان این مدرسه به نام ویلیام وب الیس، یک توپ فوتبال را از زمین برداشت و شروع به دویدن کرد و منجر به خلق ارزش ورزش راگبی شد. مدرسه راگبی طی 50 دقیقه پیاده روی از مرکز شهر لندن فاصله دارد. این مدرسه در نزدیکی شهر استراتفورد (محل زندگی ویلیام شکسپیر) قرار گرفته است.

دوره های آموزشی مدرسه تابستانی تیمز ولی

در تمامی مراکز مدرسه تابستانی تیمز ولی، دوره هایی طراحی شده است که دقت و روان صحبت کردن  انگلیسی را در دانش آموزان افزایش می دهد. این دوره ها از معدود دوره های مکالمه انگلیسی در کشور انگلستان است که بر روی امتحانات کالج ترینیتی تمرکز یافته است. دانش آموزان مراکز اسکات، اپسوم و لدرهد 25 جلسه انگلیسی در هفته و در مدرسه راگبی به شکل فشرده تر 30 جلسه در هفته می گذرانند. یک امتحان پایان دوره که می تواند 2، 3 و یا 4 هفته باشد  برای دریافت مدرک زبان برگزار می­شود.

برای آمادگی در آزمون یک کتاب ترینیتی به هر دانش آموز داده می­شود. این کتاب توسط کارشناسان خبره ما طی بیش از نیم قرن تجربه تدوین شده است.

سه نوع کلاس انگلیسی مختلف در مدرسه راگبی به دانش آموزان ارائه می­شود که عبارتند از:

الف) دوره فشرده زبان انگلیسی ترینیتی

ب) FCE دروه کمبریج

ج) IELTS

دوره­های FCE و IELTS به شکل همزمان با دوره ترینیتی ارائه می­شود تا دانش آموزان بتوانند در برنامه­های تفریحی بعد از ظهر و شب شرکت کنند. سرفصل­های تدریس شده در دوره­ها بصورت مداوم بازنگری می­شوند و ما در حال حاضر مشغول بروز رسانی محتوی ارائه شده در تابستان 2019 هستیم.

پیشنهاد: گروه تلگرام اپلای

کارکنان و مسایل رفاهی مدرسه تابستانی تیمز ولی

به لطف تیم حرفه­ای و متخصص تیمزولی، والدین می­توانند با آرامش خاطر فرزندان خود را به دوره ای سودمند و آینده ساز بفرستند.

به طور میانگین، یک مراقب بزرگ سال برای هر 5 دانش آموز اختصاص می­یابد که این مقدار 3 برابر استاندارد وضع شده توسط مجلس بریتانیا است.

رده سنی 85% کارکنان تیمز ولی 25 سال و بالاتر است. غالب کارکنان ارشد ما در طول سال در مدارس شبانه روزی انگلستان مشغول به کار هستند.

هر کدام از ساختما­های اسکان در هر مدرسه علاوه بر مسئولان معمولی دارای یک سرپرست هستند که مسئولیت رسیدگی به مسایل رفاهی، سلامتی و امنیت دانش آموزان را بر عهده دارد. 

یک معلم به هر گروه 3 الی 14 نفره اختصاص می­یابد.

 فعالیت ها و گردش ها

فعالیت ها و گردش ها

دانش آموزان خود می­توانند برای بعد از ظهرشان را از میان ورزش­ها و برنامه­ های متعدد تدارک دیده شده برای هر روز انتخاب کنند. به طور معمول 3 جلسه برای بعد از ظهر هر روز در نظر گرفته شده است که در آن ورزش­هایی همانند فوتبال، بسکتبال، تنیس، شنا، هنر و صنایع دستی، زومبا، یوگا، فناوری اطلاعات، آشپزی و موارد بسیار دیگر قابل انتخاب است.

در طول هر هفته دو گردش یک روزه و دیگری نصف روز برایدانش آموزان برگزار خواهد شد. دانش آموزان در این گردش­ها از مناطق آکسفورد، برایتون، باث، کمبریج و مناطق مختلف لندن بازدید خواهند کرد.

علاوه بر این دانش آموزان می توانند با پرداخت هزینه اضافی برای سفرهای روزانه اختیاری ثبت نام کنند.

آکادمی­های تخصصی       

طیف گسترده ای از آکادمی­های عصرگانه را در تیمز ولی ارائه می­کنیم که دانش آموزان می توانند از آموزش­های تخصصی در ورزش (در مدرسه اسکات) و هنر، فناوری و تنیس (در مدارس اپسوم و لدرهد) بهره مند شوند.

دوستان بومی انگلیسی

در هر کلاس یک دانش اموز بومی انگلیسی زبان حضور خواهد داشت که به سایر دانش آموزان در فرایند یادگیری کمک می­کند. این همچنین فرصت مناسبی برای آشنایی و دوستی با هم سن و سالان انگلیسی می­دهد. این دانش اموزان علاوه بر کلاس­ها در مراسم ناهار، فعالیت­های عصرگاهی و نیز بعضی از سفرها همراه با سایر دانش آموزان شرکت خواهند کرد. این برنامه فرصتی ایده آل برای دانش آموزان ایجاد خواهد نمود تا به تمرین مکالمه انگلیسی به هم سن و سالان بومی خود در هنگام فعالیت­های روزانه داشته باشند.

رفت و آمد

سرویس اختصاصی برای استقبال از دانش آموزان در فرودگاه بین المللی هیثرو لندن توسط اعضای تیمزولی تدارک دیده شده است. این سرویس­های رفت و آمد، دانش اموزان را از فرودگاه به مرکز ثبت نام می­رساند. دانش آموزان همچنین در انتهای دوره با این سرویس­ها شخصی به فرودگاه هیثرو رسانده می­شوند. دانش آموزان با اسکورت تیمز ولی کلیه ملاحضات و ایمنی لازم مرحله دریافت بلیط، کارت پرواز و عبور از قسمت کنترل گذرنامه را پشت سر می­گذارند.

زمان بندی ورود و خروج سرویس­های اختصاصی تیمز ولی به صورت زیر است.

روزهای ورود

روزهای خروج

ساعت 8:30 به فرودگاه هیثرو

عزیمت ساعت 12:30 از فرودگاه هیثرو

ساعت 12:30 به هیثرو

ساعت 16:00 از هیثرو

ساعت 15:30 به هیثرو

ساعت 19:30 از هیثرو

 

سرویس­های تاکسی با مجوز معتبر نیز در سایر زمان­ها در دسترس دانش آموزان است. شرکت­های تاکسیرانی همگی دارای گواهی لازم برای سرویس­دهد به کودکان و نوجوانان هستند.

 لینک های مفید

 برای آگاهی از تاریخ های مدرسه تابستانی تیمز ولی در سال 2019 و نیز شهریه هر دوره، هزینه ترانسفر و دریافت بروشور به این لینک مراجعه فرمایید. این مطالب هم چنین از وبسایت ما نیز قابل دسترسی هستند

برای دسترسی به جزئیات کامل مدارس، دوره ها، فعالیت ها و گردش ها و نمونه منوی غذاها، اتاق خواب ها و برنامه های هفتگی لطفا به کتابچه راهنمای والدین مراجعه فرمایید

تصاویر و ویدیوهای با کیفیت بالا از مدرسه را می توانید از این لینک دریافت کنید

username: tvss

password: vall3y

برای هر کدام از ویژگی های شاخص مورد ارائه، یک ویدیو تهیه شده است، که در این لینک قابل مشاهده هستند

کیفیت بالای امکانات در مدارس

کیفیت بالای تدریس و برنامه های گردشی

رفاه دانش آموزان و سرپرستی دقیق مدارس

مشاوره: 09352351842